سعی کنید کیبوردهای بی سیم را نخرید

ارسال شده توسط admin | در دسته بندی Uncategorized

سعی کنید کیبوردهای بی سیم را نخرید

کیبوردهای بی سیم  هم مانند هر سخت افزار و وسیله دیگری مزایا و معایب خود را دارد . خب مسلما حمل و کار با ان راحت تر است و سیم اضافی به ان وصل نیست . ولی خب متاسفانه این کیبردهای بی سیم توسط هکرها براحتی هک می شوند و هکر ها هر انچه که تایپ کنید را میبینند .

کیبوردهای بی سیم و عیب بزرگ

به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، طبق بررسیهای بدست آمده ، کیبورد های بی سیم به راحتی هک خواهند شد و هکر ها می توانند آنچه که شما تایپ می کنید را ببینند. بنابراین با کیبوردهای بی سیم هکرها  به راحتی کلمات عبور و نام کاربری حساب های شما را کشف کرده و از ان سوء استفاده میکنند .

هشت تولید کننده کیبورد های بی سیم کلا مشغول بکار هستند  و میلیون ها نفر از این کیبورد ها استفاده می کنند . به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، کارکرد این کیبوردهای بیسیم اینگونه است که شما از طریق امواج و بلوتوث متن ها را می نویسید و هکرها هم خیلی ساده ان را هک میکنند .

البته به اطلاع می رسانیم که در وبسایت bastille لیست کیبورد های مشکل دار و ناامن منتشر شده، ولی خب به گزارش وبلاگ عارف رایانه به جز این لیست، کیبورد های دیگری هم وجود دارند که همین مشکلات را دارند. پس نمیتوان گفت فقط این لیست مشکل دارد . و بقیه کیبوردهای بیسیم سالم هستند .

سعی کنید کیبورد بی سیم نخرید
سعی کنید کیبورد بی سیم نخرید

با این که این مشکل اشکار شده است اما مسئولین و تولیدکننده ها نه تنها هیچ فکری برای این مشکل نمیکنند بلکه به مشتری های خود اطلاع رسانی نمیکنند . بنابراین پیشنهاد میکنیم در خرید کیبورد دقت کنید و اگر هم کیبورد بیسیمی دارید اطلاعات سری را با ان تایپ نکنید . چون ممکن است براحتی هک شوید و این قضیه برایتان مشکل ساز شود . امیدواریم از مطالب این قسمت استفاده کافی را برده باشید

خرید استوریج
خرید هارد اکسترنال
خرید هاست

0 دیدگاه | نوامبر 22, 2018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =